VIJAY HAZARE TROPHY, 2018 Schedule and Squads - Cricket-18

Breaking

Sunday, 16 September 2018

VIJAY HAZARE TROPHY, 2018 Schedule and Squads


Schedule - 

Sep 19,

1. Wed Baroda vs Mumbai, Round 1, Elite Group A
     KSCA Cricket (2) Ground, Alur

     
2.  Goa vs Maharashtra, Round 1, Elite Group A
KSCA Cricket (3) Ground, Alur

     
3.  Himachal Pradesh vs Punjab, Round 1, Elite Group A
KSCA Cricket Ground, Alur

     
4.  Kerala vs Andhra, Round 1, Elite Group B
Palam A Stadium, Delhi

     
5.  Madhya Pradesh vs Hyderabad, Round 1, Elite Group B
Palam B Stadium, Delhi

     
6. Uttar Pradesh vs Saurashtra, Round 1, Elite Group B
Feroz Shah Kotla, Delhi

     
 7. Assam vs Gujarat, Round 1, Elite Group C
TI Cycles Ground, Murugappa, Chennai

     
 8. Haryana vs Jharkhand, Round 1, Elite Group C
Guru Nanak College Ground, Chennai

     
9.  Services vs Tripura, Round 1, Elite Group C
MA Chidambaram Stadium, Chennai

     
10.  Arunachal Pradesh vs Mizoram, Round 1, Plate
GS Patel Stadium, Nadiad

     
 11. Bihar vs Nagaland, Round 1, Plate
Shastri Maidan, Vallabh Vidyanagar, Anand

     
 12. Manipur vs Puducherry, Round 1, Plate
Moti Bagh Stadium, Vadodara

     
Sep 20

 Thu Baroda vs Vidarbha, Round 2, Elite Group A
Just Cricket Academy Ground, Bengaluru

     
 Himachal Pradesh vs Railways, Round 2, Elite Group A
KSCA Cricket Ground, Alur

     
 Karnataka vs Maharashtra, Round 2, Elite Group A
M.Chinnaswamy Stadium, Bengaluru

     
 Madhya Pradesh vs Chhattisgarh, Round 2, Elite Group B
Palam B Stadium, Delhi

     
 Odisha vs Andhra, Round 2, Elite Group B
Palam A Stadium, Delhi

     
 Saurashtra vs Delhi, Round 2, Elite Group B
Feroz Shah Kotla, Delhi

     
 Bengal vs Jammu and Kashmir, Round 2, Elite Group C
Sri Sivasubramaniya Nadar College of Engineering Ground, Chennai

     
 Gujarat vs Tamil Nadu, Round 2, Elite Group C
MA Chidambaram Stadium, Chennai

     
 Jharkhand vs Rajasthan, Round 2, Elite Group C
TI Cycles Ground, Murugappa, Chennai

     
 Bihar vs Uttarakhand, Round 2, Plate
Shastri Maidan, Vallabh Vidyanagar, Anand

     
 Manipur vs Sikkim, Round 2, Plate
Moti Bagh Stadium, Vadodara

     
 Meghalaya vs Mizoram, Round 2, Plate
GS Patel Stadium, Nadiad

     
Sep 21, 

Fri Goa vs Railways, Round 3, Elite Group A
KSCA Cricket (3) Ground, Alur

     
 Karnataka vs Mumbai, Round 3, Elite Group A
M.Chinnaswamy Stadium, Bengaluru

     
 Punjab vs Vidarbha, Round 3, Elite Group A
KSCA Cricket (2) Ground, Alur

     
 Hyderabad vs Delhi, Round 3, Elite Group B
Feroz Shah Kotla, Delhi

     
 Odisha vs Kerala, Round 3, Elite Group B
Palam A Stadium, Delhi

     
 Uttar Pradesh vs Chhattisgarh, Round 3, Elite Group B
Palam B Stadium, Delhi

     
 Assam vs Haryana, Round 3, Elite Group C
MA Chidambaram Stadium, Chennai

     
 Jammu and Kashmir vs Tripura, Round 3, Elite Group C
Sri Sivasubramaniya Nadar College of Engineering Ground, Chennai

     
 Services vs Tamil Nadu, Round 3, Elite Group C
Guru Nanak College Ground, Chennai

     
 Arunachal Pradesh vs Sikkim, Round 3, Plate
Moti Bagh Stadium, Vadodara

     
 Meghalaya vs Nagaland, Round 3, Plate
GS Patel Stadium, Nadiad

     
 Puducherry vs Uttarakhand, Round 3, Plate
Shastri Maidan, Vallabh Vidyanagar, Anand

     
Sep 23

Sun Goa vs Himachal Pradesh, Round 4, Elite Group A
KSCA Cricket Ground, Alur

     
 Maharashtra vs Punjab, Round 4, Elite Group A
Just Cricket Academy Ground, Bengaluru

     
 Arunachal Pradesh vs Manipur, Round 4, Plate
Shastri Maidan, Vallabh Vidyanagar, Anand

     
 Mizoram vs Puducherry, Round 4, Plate
GS Patel Stadium, Nadiad

     
 Mumbai vs Railways, Round 4, Elite Group A
M.Chinnaswamy Stadium, Bengaluru

     
 Nagaland vs Sikkim, Round 4, Plate
Moti Bagh Stadium, Vadodara

     
 Kerala vs Chhattisgarh, Round 4, Elite Group B
Feroz Shah Kotla, Delhi

     
 Saurashtra vs Hyderabad, Round 4, Elite Group B
Palam B Stadium, Delhi

     
 Uttar Pradesh vs Odisha, Round 4, Elite Group B
Palam A Stadium, Delhi

     
 Bengal vs Tripura, Round 4, Elite Group C
MA Chidambaram Stadium, Chennai

     
 Haryana vs Jammu and Kashmir, Round 4, Elite Group C
Guru Nanak College Ground, Chennai

     
 Tamil Nadu vs Rajasthan, Round 4, Elite Group C
TI Cycles Ground, Murugappa, Chennai

     
Sep 24

Mon Arunachal Pradesh vs Meghalaya, Round 5, Plate
Shastri Maidan, Vallabh Vidyanagar, Anand

     
 Bihar vs Puducherry, Round 5, Plate
GS Patel Stadium, Nadiad

     
 Nagaland vs Uttarakhand, Round 5, Plate
Moti Bagh Stadium, Vadodara

     
 Baroda vs Punjab, Round 5, Elite Group A
KSCA Cricket (2) Ground, Alur

     
 Goa vs Karnataka, Round 5, Elite Group A
Just Cricket Academy Ground, Bengaluru

     
 Mumbai vs Vidarbha, Round 5, Elite Group A
KSCA Cricket (3) Ground, Alur

     
 Hyderabad vs Andhra, Round 5, Elite Group B
Palam B Stadium, Delhi

     
 Madhya Pradesh vs Kerala, Round 5, Elite Group B
Feroz Shah Kotla, Delhi

     
 Uttar Pradesh vs Delhi, Round 5, Elite Group B
Palam A Stadium, Delhi

     
 Assam vs Jharkhand, Round 5, Elite Group C
MA Chidambaram Stadium, Chennai

     
 Gujarat vs Tripura, Round 5, Elite Group C
Sri Sivasubramaniya Nadar College of Engineering Ground, Chennai

     
 Haryana vs Services, Round 5, Elite Group C
TI Cycles Ground, Murugappa, Chennai

     
Sep 25

Tue Jharkhand vs Tamil Nadu, Round 6, Elite Group C
Sri Sivasubramaniya Nadar College of Engineering Ground, Chennai

     
 Bengal vs Services, Round 6, Elite Group C
MA Chidambaram Stadium, Chennai

     
 Gujarat vs Rajasthan, Round 6, Elite Group C
Guru Nanak College Ground, Chennai

     
Sep 26

Wed Bihar vs Meghalaya, Round 6, Plate
Moti Bagh Stadium, Vadodara

     
 Manipur vs Uttarakhand, Round 6, Plate
GS Patel Stadium, Nadiad

     
 Mizoram vs Sikkim, Round 6, Plate
Shastri Maidan, Vallabh Vidyanagar, Anand

     
 Baroda vs Karnataka, Round 6, Elite Group A
Just Cricket Academy Ground, Bengaluru

     
 Himachal Pradesh vs Vidarbha, Round 6, Elite Group A
KSCA Cricket Ground, Alur

     
 Maharashtra vs Railways, Round 6, Elite Group A
M.Chinnaswamy Stadium, Bengaluru

     
 Chhattisgarh vs Andhra, Round 6, Elite Group B
Feroz Shah Kotla, Delhi

     
 Odisha vs Delhi, Round 6, Elite Group B
Palam B Stadium, Delhi

     
 Saurashtra vs Madhya Pradesh, Round 6, Elite Group B
Palam A Stadium, Delhi

     
Sep 27 Thu Assam vs Tamil Nadu, Round 7, Elite Group C
Guru Nanak College Ground, Chennai

     
 Haryana vs Rajasthan, Round 7, Elite Group C
TI Cycles Ground, Murugappa, Chennai

     
 Jammu and Kashmir vs Jharkhand, Round 7, Elite Group C
MA Chidambaram Stadium, Chennai

     
Sep 28 Fri Gujarat vs Services, Round 8, Elite Group C
TI Cycles Ground, Murugappa, Chennai

     
 Rajasthan vs Tripura, Round 8, Elite Group C
Sri Sivasubramaniya Nadar College of Engineering Ground, Chennai

     
 Bihar vs Arunachal Pradesh, Round 7, Plate
GS Patel Stadium, Nadiad

     
 Manipur vs Mizoram, Round 7, Plate
Shastri Maidan, Vallabh Vidyanagar, Anand

     
 Nagaland vs Puducherry, Round 7, Plate
Moti Bagh Stadium, Vadodara

     
 Baroda vs Goa, Round 7, Elite Group A
KSCA Cricket Ground, Alur

     
 Himachal Pradesh vs Maharashtra, Round 7, Elite Group A
KSCA Cricket (2) Ground, Alur

     
 Mumbai vs Punjab, Round 7, Elite Group A
Just Cricket Academy Ground, Bengaluru

     
 Kerala vs Delhi, Round 7, Elite Group B
Feroz Shah Kotla, Delhi

     
 Odisha vs Madhya Pradesh, Round 7, Elite Group B
Palam B Stadium, Delhi

     
 Uttar Pradesh vs Hyderabad, Round 7, Elite Group B
Palam A Stadium, Delhi

     
 Assam vs Bengal, Round 8, Elite Group C
Guru Nanak College Ground, Chennai

     
Sep 30 

Sun Bengal vs Tamil Nadu, Round 9, Elite Group C
MA Chidambaram Stadium, Chennai

     
 Gujarat vs Jammu and Kashmir, Round 9, Elite Group C
Guru Nanak College Ground, Chennai

     
 Haryana vs Tripura, Round 9, Elite Group C
Sri Sivasubramaniya Nadar College of Engineering Ground, Chennai

     
 Bihar vs Sikkim, Round 8, Plate
Shastri Maidan, Vallabh Vidyanagar, Anand

     
 Manipur vs Nagaland, Round 8, Plate
GS Patel Stadium, Nadiad

     
 Meghalaya vs Uttarakhand, Round 8, Plate
Moti Bagh Stadium, Vadodara

     
 Baroda vs Railways, Round 8, Elite Group A
M.Chinnaswamy Stadium, Bengaluru

     
 Himachal Pradesh vs Mumbai, Round 8, Elite Group A
KSCA Cricket (3) Ground, Alur

     
 Karnataka vs Vidarbha, Round 8, Elite Group A
KSCA Cricket (2) Ground, Alur

     
 Hyderabad vs Chhattisgarh, Round 8, Elite Group B
Palam A Stadium, Delhi

     
 Saurashtra vs Andhra, Round 8, Elite Group B
Palam B Stadium, Delhi

     
 Uttar Pradesh vs Madhya Pradesh, Round 8, Elite Group B
Feroz Shah Kotla, Delhi

     
Oct 01

Mon Assam vs Rajasthan, Round 10, Elite Group C
MA Chidambaram Stadium, Chennai

     
 Bengal vs Jharkhand, Round 10, Elite Group C
TI Cycles Ground, Murugappa, Chennai

     
 Jammu and Kashmir vs Services, Round 10, Elite Group C
Guru Nanak College Ground, Chennai

     
Oct 02 

Arunachal Pradesh vs Nagaland, Round 9, Plate
Shastri Maidan, Vallabh Vidyanagar, Anand

     
 Mizoram vs Uttarakhand, Round 9, Plate
Moti Bagh Stadium, Vadodara

     
 Puducherry vs Sikkim, Round 9, Plate
GS Patel Stadium, Nadiad

     
 Goa vs Mumbai, Round 9, Elite Group A
Just Cricket Academy Ground, Bengaluru

     
 Maharashtra vs Vidarbha, Round 9, Elite Group A
KSCA Cricket Ground, Alur

     
 Punjab vs Railways, Round 9, Elite Group A
M.Chinnaswamy Stadium, Bengaluru

     
 Delhi vs Andhra, Round 9, Elite Group B
Feroz Shah Kotla, Delhi

     
 Kerala vs Hyderabad, Round 9, Elite Group B
Palam A Stadium, Delhi

     
 Odisha vs Chhattisgarh, Round 9, Elite Group B
Palam B Stadium, Delhi

     
Oct 03

 Wed Jammu and Kashmir vs Rajasthan, Round 11, Elite Group C
Sri Sivasubramaniya Nadar College of Engineering Ground, Chennai

     
 Tamil Nadu vs Tripura, Round 11, Elite Group C
Guru Nanak College Ground, Chennai

     
 Gujarat vs Haryana, Round 11, Elite Group C
MA Chidambaram Stadium, Chennai

     
Oct 04

 Thu Baroda vs Himachal Pradesh, Round 10, Elite Group A
KSCA Cricket (3) Ground, Alur

 Arunachal Pradesh vs Puducherry, Round 10, Plate
Moti Bagh Stadium, Vadodara

     
 Bihar vs Manipur, Round 10, Plate
GS Patel Stadium, Nadiad

     
 Meghalaya vs Sikkim, Round 10, Plate
Shastri Maidan, Vallabh Vidyanagar, Anand

     
 Goa vs Punjab, Round 10, Elite Group A
KSCA Cricket (2) Ground, Alur

     
 Karnataka vs Railways, Round 10, Elite Group A
M.Chinnaswamy Stadium, Bengaluru

     
 Madhya Pradesh vs Delhi, Round 10, Elite Group B
Palam A Stadium, Delhi

     
 Saurashtra vs Odisha, Round 10, Elite Group B
Feroz Shah Kotla, Delhi

     
 Uttar Pradesh vs Kerala, Round 10, Elite Group B
Palam B Stadium, Delhi

     
Oct 05

Fri Assam vs Services, Round 12, Elite Group C
Guru Nanak College Ground, Chennai

     
 Bengal vs Haryana, Round 12, Elite Group C
MA Chidambaram Stadium, Chennai

     
 Jharkhand vs Tripura, Round 12, Elite Group C
TI Cycles Ground, Murugappa, Chennai

     
Oct 06

Sat Manipur vs Meghalaya, Round 11, Plate
Moti Bagh Stadium, Vadodara

     
 Mizoram vs Nagaland, Round 11, Plate
Shastri Maidan, Vallabh Vidyanagar, Anand

     
 Sikkim vs Uttarakhand, Round 11, Plate
GS Patel Stadium, Nadiad

     
 Himachal Pradesh vs Karnataka, Round 11, Elite Group A
M.Chinnaswamy Stadium, Bengaluru

     
 Maharashtra vs Mumbai, Round 11, Elite Group A
Just Cricket Academy Ground, Bengaluru

     
 Railways vs Vidarbha, Round 11, Elite Group A
KSCA Cricket Ground, Alur

     
 Odisha vs Hyderabad, Round 11, Elite Group B
Feroz Shah Kotla, Delhi

     
 Saurashtra vs Chhattisgarh, Round 11, Elite Group B
Palam A Stadium, Delhi

     
 Uttar Pradesh vs Andhra, Round 11, Elite Group B
Palam B Stadium, Delhi

     
Oct 07

 Sun Bengal vs Rajasthan, Round 13, Elite Group C
Guru Nanak College Ground, Chennai

     
 Gujarat vs Jharkhand, Round 13, Elite Group C
Sri Sivasubramaniya Nadar College of Engineering Ground, Chennai

     
 Jammu and Kashmir vs Tamil Nadu, Round 13, Elite Group C
TI Cycles Ground, Murugappa, Chennai

     
Oct 08

 Mon Arunachal Pradesh vs Uttarakhand, Round 12, Plate
GS Patel Stadium, Nadiad

     
 Bihar vs Mizoram, Round 12, Plate
Moti Bagh Stadium, Vadodara

     
 Meghalaya vs Puducherry, Round 12, Plate
Shastri Maidan, Vallabh Vidyanagar, Anand

     
 Baroda vs Maharashtra, Round 12, Elite Group A
KSCA Cricket (3) Ground, Alur

     
 Goa vs Vidarbha, Round 12, Elite Group A
KSCA Cricket (2) Ground, Alur

     
 Karnataka vs Punjab, Round 12, Elite Group A
M.Chinnaswamy Stadium, Bengaluru

     
 Delhi vs Chhattisgarh, Round 12, Elite Group B
Feroz Shah Kotla, Delhi

     
 Madhya Pradesh vs Andhra, Round 12, Elite Group B
Palam A Stadium, Delhi

     
 Saurashtra vs Kerala, Round 12, Elite Group B
Palam B Stadium, Delhi

     
Oct 09 Tue Assam vs Tripura, Round 14, Elite Group C
TI Cycles Ground, Murugappa, Chennai

     
 Haryana vs Tamil Nadu, Round 14, Elite Group C
Guru Nanak College Ground, Chennai

     
 Services vs Rajasthan, Round 14, Elite Group C
Sri Sivasubramaniya Nadar College of Engineering Ground, Chennai

     
Oct 11

 Thu Assam vs Jammu and Kashmir, Round 15, Elite Group C
Sri Sivasubramaniya Nadar College of Engineering Ground, Chennai

     
 Bengal vs Gujarat, Round 15, Elite Group C
MA Chidambaram Stadium, Chennai

     
 Jharkhand vs Services, Round 15, Elite Group C
TI Cycles Ground, Murugappa, Chennai

     


     
SQUADS FOR VIJAY HAZARE TROPHY 2018-19



Delhi Squad: Gautam Gambhir(c), Hiten Dalal, Himmat Singh, Manan Sharma, Rishabh Pant, Navdeep Saini, Pranshu Vijayran, Unmukt Chand, Gaurav Kumar, Kulwant Khejroliya, Pawan Negi, Nitish Rana, Dhruv Shorey, Lalit Yadav



Tamil Nadu Squad: Vijay Shankar(c), Abhinav Mukund, Baba Aparajith, Baba Indrajith, Kaushik Gandhi, Balchander Anirudh, N Jagadeesan, Shahrukh Khan, Rahil Shah, Ravisrinivasan Sai Kishore, Varun Chakravathi, T Natarajan, M Mohammed, Krishnamoorthy Vignesh



Uttar Pradesh Squad: Suresh Raina(c), Akshdeep Nath, Shivam Chaudhary, Mohsin Khan, Samarth Singh, Umang Sharma, Shiva Singh, Upendra Yadav, Abhishek Goswami, Amit Mishra, Priyam Garg, Ankit Rajpoot, Saurabh Kumar, Shivam Mavi, Rinku Singh



Saurashtra Squad: Jaydev Shah(c), Agnivesh Ayachi, Yuvraj Chudasama, Dharmendrasinh Jadeja, Chirag Jani, Prerak Mankad, Hardik Rathod, Jaydev Unadkat, Samarth Vyas, Aarpit Vasavada, Avi Barot , Sheldon Jackson, Ravindra Jadeja, Kamlesh Makvana, Cheteshwar Pujara, Shaurya Sanandia, Robin Uthappa


Chhattisgarh Squad: Pankaj Kumar Rao, Shashank Chandraker, Avnish Dhaliwal, Amandeep Khare, Ajay Jadav Mandal, Rishabh Tiwari, Jatin Saxena, Shakeeb Ahmed, Ashutosh Singh, Sanjeet Desai, Harpreet Singh, Vishal Kushwah, Manoj Singh, Sumit Ruikar, Shahnawaz Hussain, Shivendra Singh

Mumbai Squad: Ajinkya Rahane(c), Shreyas Iyer, Prithvi Shaw, Jay Gokul Bista, Suryakumar Yadav, Siddhesh Lad, Aditya Tare, Eknath Kerkar, Shivam Dubey, Akash Parkar, Dhawal Kulkarni, Shams Mulani, Vijay Gohil, Tushar Deshpande, Royston Dias



Karnataka Squad: Vinay Kumar(c), Stuart Binny, CM Gautam, Krishnappa Gowtham, Karun Nair, Prasidh Krishna, Ravikumar Samarth, Jagadeesha Suchith, Mayank Agarwal, Pavan Deshpande, Shreyas Gopal, Abhimanyu Mithun, Naveen MG, Abhishek Reddy, Sharath BR



Assam Squad: Amit Sinha(c), Arup Das, Jitumoni Kalita, Riyan Parag, Rahul Singh, Sibsankar Roy, Romario Sharma, Wasiqur Rahman, Abu Nechim, Mrinmoy Dutta, Mukhtar Hussain, Abhijit Roy, Gokul Sharma, Abhishek Thakuri, Parvez Aziz


Baroda Squad: Rishi Arothe, Kedar Devdhar, Lukman Meriwala, Mitesh Patel, Yusuf Pathan, Pinal Shah, Vishnu Solanki, Aditya Waghmode, Bhargav Bhatt, Deepak Hooda, Krunal Pandya, Babashafi Pathan, Ninad Rathva, Atit Sheth, Swapnil Singh



Rajasthan Squad: Ashok Menaria(c), Deepak Chahar, Chetan Bist, Robin Bist, Rahul Chahar, Aniket Choudhary, Chandrapal Singh, Aditya Garhwal, Amitkumar Gautam, Ankit Lamba, Mahipal Lomror, Abhimanyu Lamba, Manender Narender Singh, Tajinder Singh, TM Ul-Haq



Bengal Squad: Manoj Tiwary(c), Sudip Chatterjee, Ashok Dinda, Shreevats Goswami, Sayan Mondal, Pradipta Pramanik, Kanishk Seth, Boddupalli Amit, Writtick Chatterjee, Abhimanyu Easwaran, Anustup Majumdar, Ishan Porel, Abhishek Raman, Vivek Singh




Andhra Squad: Hanuma Vihari(c), Ashwin Hebbar, Srikar Bharat, Karthik Raman, Yarra Prithviraj, KV Sasikanth, Shoaib Md Khan, Bodapati Sumanth, Ricky Bhui, Bandaru Ayyappa, Girinath Reddy, Prasanth Kumar, Dwaraka Ravi Teja, Karn Sharma, Duvvarapu Siva Kumar



Kerala Squad: Sachin Baby(c), KC Akshay, Basil Thampi, Fazil Fanoos, Sudhesan Midhun, Ponnam Rahul, Sanju Samson, Vishnu Vinod, Abhishek Mohan, Arun Karthik, Akshay Chandran, Vinoop Manoharan, MD Nidheesh, Salman Nizar



Railways Squad: Anureet Singh, Avinash Yadav, Mrunal Devdhar, Karan Sharma, Manjeet Singh, Amit Paunikar, Chandrakant Sakure, Ankit Yadav, Ashish Yadav, Prashant Awasthi, Arindam Ghosh, Madhur Khatri, ACP Mishra, Saurabh Wakaskar



Tripura Squad: Udiyan Bose(c), Smit Patel, Bishal Ghosh, Kaushal Acharjee, Joydeep Banik, Rajat Dey, Neelambuj Vats, Nirupam Chowdhary, Nirupam Sen, Bravish Shetty, Abhijit Chakraborty, Harmeet Singh, Bunti Roy, Rana Dutta, Rajib Saha, Abhijit Sarkar



Vidarbha Squad: Faiz Fazal(c), Ganesh Satish, Wasim Jaffer, Sanjay Ramaswamy, Atharva taide, Yash Thakur, Shrikant Wagh, Apoorv Wankhade, Ravi Jangid, Rajneesh Gurbani, Akshay Karnewar, Jitesh Sharma, Aditya Thakare, Akshay Wadkar, Akshay Wakhare



Odisha Squad: Deepak Behera(c), Rajesh Dhupar, Biplab Samantray, Subhranshu Senapati, Santanu Mishra, Suryakant Pradhan, Sujit Lenka, Govinda Poddar, Debabrata Pradhan, Abhishek Raut, Anurag Sarangi



Services Squad: Mumtaz Qadir, Nakul Sharma, Amit Pachhara, Rajat Paliwal, Diwesh Pathania, Gahlaut Rahul Singh, Hardik Rajeev Sethi, Arjun Sharma, Soumya Swain, Nitin Tanwar, Trivendra Kumar, Nakul Harpal Verma, Shamsher Yadav, Mohit Ahlawat, Shadab Nazar, Ravi Chauhan, Sachin Shinde, Sumit Singh